*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
*

Výuková videa - latina

Vydáno dne 13.12.2013

Ve spolupráci s Khanovou školou jsem pro Vás připravila několik videolekcí, které Vás provedou základní latinskou gramatikou.

Na podzim 2013 jsem zareagovala na výzvu Khanovy školy a připravila jsem pro své studenty několik výukových videí. Práce s grafickým tabletem mě zaujala natolik, že jsem se rozhodla vytvořit ucelený latinský videokurz. Věřím, že tyto krátké lekce budou užitečné nejen pro studenty dálkového studia středních zdravotnických škol, kterým je kurz primárně určen, ale všem studentům a zájemcům o latinský jazyk.

Budu Vám vděčná za připomínky k obsahu, případně za náměty k dalším videím. Prosím také o schovívavost, hlavně v případě technického zpracování videa, mějte na paměti, že jsem nenapravitelný technický antitalent.

Věřím, že časem umístíme videa nějak uceleně, zatím je najdete pod názvy jednotlivých lekcí na YouToube.com. Např. První deklinace, první konjugace, sloveso esse, druhá deklinace atd.

Další tvorbu výukových videí můžete podpořit svým hlasem zde: Hlas pro výuková videaČlánky ze stejné rubriky:

Mgr. Lenka Jedličková, 40 let, v současnosti učitelka češtiny na Střední zdravotnické škole v Táboře. Vedu výukový web www.latina-zdarma.cz a provozuji eshop www.librilatini.cz zaměřený na prodej kvalitní latinské literatury a historických publikací a web www.italske-knihy.cz, který nabízí italské publikace. V roce 2015 ocenila Vzdělávací nadace Jana Husa práci na tomto webu cenou Vladimíra Jochmana pro učitele.

Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář