*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
*

Výuková videa - podpořte nás!

Vydáno dne 20.01.2014

Hlasujte pro latinská výuková videa a umožněte získat pro náš web finanční odměnu, díky které bychom mohli vytvářet další články. Za všechny hlasy děkujeme.

Po dlouhé době se našla iniciativa, která nabídla všem autorům výukových programů, textů, cvičení finanční odměnu. Také jsme se připojili k této výzvě. Výsledkem jsou výuková videa, která Vám představujeme na našich stránkách. Rádi bychom se umístili na nějakém hodnoceném místě. Finanční odměna by pomohla nakoupit vlastní grafický tablet, lepší mikrofon a dál by tak pomohla rozšířit počty našich článků. Hlasujte zde: Výuková videa – latina, čeština

Všechna výuková videa si můžete prohlédnout zde: Všechna videa z výzvy

Děkujeme za Vaše hlasy!Články ze stejné rubriky:

Mgr. Lenka Jedličková, 40 let, v současnosti učitelka češtiny na Střední zdravotnické škole v Táboře. Vedu výukový web www.latina-zdarma.cz a provozuji eshop www.librilatini.cz zaměřený na prodej kvalitní latinské literatury a historických publikací a web www.italske-knihy.cz, který nabízí italské publikace. V roce 2015 ocenila Vzdělávací nadace Jana Husa práci na tomto webu cenou Vladimíra Jochmana pro učitele.

Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář