*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
*

Jak učit podle učebnice Familia Romana?

Vydáno dne 02.06.2014

Libri Latini a ALFA – Asociace učitelů klasické latiny pořádají Metodický seminář k učebnici Familia Romana. Tato učebnice se v Čechách používá již několik let, někteří učitelé si ale nejsou jisti, jakým způsobem z této knihy učit. Připravili jsme pro Vás tedy názorné ukázky výuky podle této učebnice a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilé studenty latiny. Přijďte se podívat.

Kdo učebnici Familia Romana máte, víte, že je úplně jiná než běžně dostupné knihy. Navíc obsahuje celou řadu doplňků. Učit se podle ní je snadné, vyučovat už obtížnější. Proto jsme pro učitele připravili metodický seminář, na kterém si mohou prakticky vyzkoušet, jak podle učebnice učit. Přednášet přijedou Mgr. Jiří A. Čepelák, propagátor metody přirozené výuky jazyků a vyučující na římské Accademii Vivarium Novum, a Mgr. Jakub Žytek, M.Phil., zástupce Alfy – Asociace učitelů klasické latiny a vyučující na Gymnáziu Arabská v Praze. Máte se tedy určitě na co těšit.

Pozvánku na seminář se stručným programem stahujte zde: Pozvánka.
Přihlášku na seminář stahujte zde: Přihláška

Neváhejte, počet míst je omezen, přihlaste se co nejdříve. Těším se na shledání s Vámi. Lenka JedličkováČlánky ze stejné rubriky:

Mgr. Lenka Jedličková, 40 let, v současnosti učitelka češtiny na Střední zdravotnické škole v Táboře. Vedu výukový web www.latina-zdarma.cz a provozuji eshop www.librilatini.cz zaměřený na prodej kvalitní latinské literatury a historických publikací a web www.italske-knihy.cz, který nabízí italské publikace. V roce 2015 ocenila Vzdělávací nadace Jana Husa práci na tomto webu cenou Vladimíra Jochmana pro učitele.

Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář