*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
*

Latina kolem nás - Želivský klášter 1

Komentáře k článku: Latina kolem nás - Želivský klášter 1

Ma nejoblibenejsi sekce – Latina kolem nas.. Srdecne dekuji vsem prispevatelum. Jen mi tu chybi nejake nove prispevky, tak snad opet brzy nekdo nekam vyrazi a neco nafoti ;-)

Za vsechny co sem chodi velke diky !!

S pozdravem Milan Busek

P.S. Omlouvam se za diakritiku, nemam ceskou klavesnici

Milá paní Jedličková, rád bych připravil pro studenty archivnictví vstupní test z latiny podle učebnice Jany Zachové (Latiny pro historiky a archiváře) před tím, než začnou číst souvislé latinské texty. Váš styl cvičení (výběr 3 možností k doplnění chybějící pasáže či slova) ) se mi líbí, proto bych rád připravil něco podobného (poslal Vám ve Wordu (?)) a Vás bych chtěl požádat, zda byste mi to pak nechtěla zveřejnit v sekci cvičení (např. jako cvičení ke kontrole zvládnutí učebnice Jany Zachové). Středověká latina ve cvičeních bohužel není moc zastoupena. Předem děkuji za vstřícnost!

Srdečně Vás z Tábora zdraví Zdeněk Žalud e-mail: ZdenekZalud@seznam.cz

B2B Inspection is the leading destination for customer ratings and reviews of businesses. Consumers find ratings and read reviews to ensure they buy from the best companies. Consumers can also get answers to questions from other customers and the business itself. After purchase, consumers can leave their own feedback and get help resolving any issues that might arise.

I really happy found this website eventually. Really informative and inoperative, Thanks for the post and effort! Please keep sharing more such blog. aolmail.com bitcoin login hulu.com/activate roku.com/link

Asymmetry caused by insufficient training This type of asymmetry is caused by insufficient training of Rapid Tone certain muscle groups – skipping leg workouts, insufficient abdominal training, back deltoids and back training. https://turmericforskolinnutrition.com/…d-tone-diet/

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Autoři stránek nenesou žádnou odpovědnost za obsah příspěvků v diskuzním fóru.