*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
*

Informace

ALL LEVELS

Krásné prázdniny 2010

Za všechny spoluautory našeho webu vám chci popřát příjemné a odpočinkové prázdniny. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Latinské studium v zahraničí

Akademie „Vivarium Novum“ nabízí možnost latinského studia v Římě. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Živá latina (nejen) na internetu

Je latina mrtvý jazyk? Seznamte se s živou latinou, latinskými spolky a školami v Evropě, České republice i jinde ve světě. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Ohlédnutí za rokem 2009

Rok 2009 je nenávratně pryč, podívejte se s námi, jaký byl, co nového na našich stránkách přibylo, prozkoumáme spolu nějaké statistiky, ale také si řekneme, co nového nás čeká v roce 2010. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Lingua Latina per se illustrata

V tomto článku se můžete seznámit se zcela novou učebnicí, alespoň na našem trhu, a s její zajímavou výukovou metodou. Pokračování článku »
INTERMEDIATE

Některé učebnice latiny pro pokročilé

V tomto článku vás seznámím s učebnicemi latiny, které jsou přece jen určeny spíš pokročilejším studentům. Ani nadšenec – začátečník ale neudělá chybu, pokud se s knihami seznámí, obvykle totiž vysvětlují latinskou mluvnici od samého začátku ovšem s větším množstvím slovíček a obtížnějšími texty. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Rubriky na našem webu

Co všechno vám naše webové stránky nabízejí, kde najdete cvičení, písničky, vysvětlení gramatiky nebo slovní zásobu, se můžete dočíst v tomto článku. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Vítejte na webu Latina-zdarma.cz

Latina je velmi krásný, současně ale také velmi obtížný jazyk. Proto jsou tu naše stránky, aby vás učení latiny bavilo. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Anketa

Protože spolu s Vánocemi přichází také prvních 6 měsíců existence latinských stránek, zajímalo by mě, jak je vidí ti, pro které je zpracovávám. Pokračování článku »
ADV

Latinské originální texty

Procvičovací věty a články v učebnicích latiny nejsou většinou moc zajímavé ani zábavné. Někdy to u studentů může vzbudit až pochybnosti, jestli byl latinsky vůbec někdy napsán nějaký smysluplnější text než „Femina puellam laudat.“ Věřte, že byl! Pokračování článku »
ADV

Vox Latina

V tomto článku se seznámíte s webovými stránkami, které se zabývají současnou mluvenou latinou. Pokračování článku »
STARTER

Učebnice latiny

V tomto článku si představíme nejběžnější učebnice latiny, které lze pořídit na našem trhu. Pokračování článku »