Lingua Latina

Memrise - latina interaktivně online

ALL LEVELS Vydáno dne 02.08.2020

Webová aplikace Memrise slouží k výuce jazyků. Naleznete zde nejen kurzy v angličtině, ale také řadu cizojazyčných kurzů v češtině. Já vás ale chci upozornit na kurz Eusebia Totha, učitele Accademie Vivarium Novum, který připravil lekce k výuce podle učebnice Familia Romana.Memrise – interaktivní výuka jazyků včetně latiny

Memrise je výuková webová aplikace, díky které se můžete učit všechny jazyky světa, navíc si můžete vlastní kurzy také vytvořit. Ráda bych vás upozornila na výuku podle učebnice Familia Romana. Kurzů k této učebnici najdete na Memrise desítky, sama používám ten, který pro své žáky vytvořil Eusebius Toth, učitel v Accademia Vivarium Novum. Najdete zde nejen slovní zásobu – slovíčka latinsky – latinsky (tj. jednoduchý latinský výkladový slovník), ale také gramatické vychytávky a další. Rozhodně si zaslouží vaši pozornost. Odkaz na kurz: Familia Romana secundum EusebiusPokračovat můžete zde:

STARTER

Výuková videa - latina

Ve spolupráci s Khanovou školou jsem pro Vás připravila několik videolekcí, které Vás provedou základní latinskou gramatikou.
PRE-INTERMEDIATE

Expeditio periculosissima apud limitem Romanum - pars secunda

Další cvičení ke zjednodušené četbě. Tentokrát úkoly k druhé kapitole.

ELEMENTARY

Kábrt Jan: Jazyk latinský I (pro SZŠ) 14. lekce

Další slovní zásoba z učebnice pro zdravotní sestry. Tentokrát je zaměřena na substantiva odvozená z řečtiny.
Komentáře k článku

Komentáře k článku jsou kvůli spambotům dočasně nedostupné.